2002 Mercedes Benz S430 25.000 EURO

Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 120000>

2002 Mercedes Benz S430

Prodhuar ne Gjermani per tu Perdorur ne Amerike. Cielesi dhe kualitet te pabesuheshem. Makina vin ne Korrik ne Shqiperi dhe eshte me dokumenta te regjistruara Amerikane.Çrregjistrimi do te behet vete ne rast kerkese.

Makina ka motor 4300 me 8 pistona dhe eshte me benzine. KJO NUK ESHTE MAKINE PER NJERZIT QE PYESIN "SA HARXHON?".

Eshte me te vertet lluks i gjalle dhe nuk i mungon asnje opsion.

SEDILJE LEKUR
ESP
TE 4 XHAMAT TE ERRET
DVD/GPS DHE TELEVIZOR NGA MBRAPA DHE PARA
4 LLOJ KLIMA PER PASAGJERET
DISQE TE REJA ME GOMA SPORTIVE (NE FOTO JANE DISQET E FABRIKES)
KJO MAKINE VINE ME 400+ KUJA FUQI

Makine vin ne Korrike dhe cmimi eshte 25000 Euro

TANI JU OFROJM TRANSPORTIN "DERE ME DERE". KU MAKINA DO JU VIJ NE QYTETIN KU JETONI, PA PATUR NEVOJE TE VENI NE DOGANE FARE, per info me te hollesishme na kontaktoni.

Me shume Foto ne www.njoftime.com 


2008 BUICK ENCLAVE 32.000 EURO

Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 20000

2008 Buick Enclave

Modeli me fantastik qe ka nxjer Buick ne treg, kjo makine i ka te gjitha. Eshte lluksoze, ekonomike me motor 3.5 krasuar me Hummerin 6.1 dhe fuoristradat e tjera kjo eshte makine perfekte. Nuk i mungon asnje gje. Shikoni fotot per me shum detaje.

Kenaqsia juaj eshte bisnesi jone.
Ju lutemi na kontaktoni per informacion me te detajuara lidhur me transportin, pagesen dhe dokumentacionin.
Email: endriku1@yahoo.com ose lartposht@yahoo.com

Faleminderit per kohen tuaj

Makina Te Vecanta Amerikane

ME SHUME FOTON NE www.njoftime.com


 


2006 HUMMER H3 24.000 EURO

 

Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 40000+

!!!!!!HUMMER H3!!!!!!
NE QOFTE SE JENI NE TREG PER TE KERKUAR NJE MAKINE AMERIKANE HUMMERI ESHTE MJETI PER JU.
DO NJE MAKINE QE MOS TI VESH DORE PER 10 VJETE, BLI HUMMER H3, MAKINE E NDERTUAR PER TE GJITHA KOHRAT.

MOTORI 3.5L BENZINE

LEKUR E ZEZE

"JO TE PERFSHIRA NE CMIMI"

DISQE 22" OPCIONALE

3 DVD OPCIONAL

TANI JU OFROJM TRANSPORTIN "DERE ME DERE". KU MAKINA DO JU VIJ NE QYTETIN KU JETONI, PA PATUR NEVOJE TE VENI NE DOGANE FARE, per info me te hollesishme na kontaktoni.PER ME SHUME INFORMACION RETH TRANSPORTIT, KOHES, CMIMIT, DOKUMENTACIONIT, GARANCISE DHE DETAJE ME TE HOLLESISHE KONTAKTONI NE E-MAIL: endriku1@yahoo.com ose lartposht@yahoo.com


2006-07 DODGE CHARGER 16000 EURO

 

Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 45000+

Shitet Dodge Charger i 2006, nje nGa makinat me sportive dhe me me shie Amerikane, shikoni fotot dhe beni komenetet vete. Kjo makine eshte bere per te konkuruar Chrysler 300, dhe vejen me motor 2.7 benzine, ose 3.5, dhe modeli HEMI ka motor 5.7 benzine. Ngjyra sipas deshires. Aktualish ne Shqiperi nuk ka si ky lloj Dodge, dhe eshte nje nga rastet me te mire per te patur nje makine unike, te vecant dhe qe kthen kokat e njerezve!

TANI JU OFROJM TRANSPORTIN "DERE ME DERE". KU MAKINA DO JU VIJ NE QYTETIN KU JETONI, PA PATUR NEVOJE TE VENI NE DOGANE FARE, per info me te hollesishme na kontaktoni.

Per informacione me te hollesishe lidhur me transportin, garancine, cmimin, opcione (DVD, diqe 22''), dokumentacionin ju lutemi kontaktoni ne E-mail: endriku1@yahoo.com ose lartposht@yahoo.com

!!!!!!!!!!!!KENAQESIA JUAJ ESHTE BISNESI JONE!!!!!!!!!!!

www.njoftime.com per me shume foto.2006 CHRYSLER 300 17.000 EURO

 

MAKINA CHRYSLER 300, VJEN PER 3-4 JAVE NE TIRANE DHE ESHTE ME 75000 KILOMETRA ME MOTOR 2.7 BENZINE DOCH. MAKINA ESHTE NE NGJYRE ULLIRI. KONSUMI 10-15 LITRA PERKATESISH NE QYTET DHE AUTOSTRADE.

NE CMIM ESHTE PERFSHIRE EDHE RRUGA QE NGA AMERIKA, DOGANA NUK ESHTE E PERFSHIRE NE CMIM

TANI JU OFROJM TRANSPORTIN "DERE ME DERE". KU MAKINA DO JU VIJ NE QYTETIN KU JETONI, PA PATUR NEVOJE TE VENI NE DOGANE FARE, per info me te hollesishme na kontaktoni.


GJITHASHTU OFROJME:
CHRYSLER 300, 300 TOURING, 300C
TRE MODELE FANTASTIK TE CHRYSLER, NJE NGA MAKINAT ME ME SHIJE, E NGJASHEM NE FOREM ME BENTLIN. DIFERENCA NDERMJET KETYRE TRE LLOJEVE ESHTE FUQIA MOTORIKE:
CHRYSLER 300----> MOTORI 2.7 BENZINE
CHRYSLER 300 TOURING------> MOTORI 3.5 BENZINE
CHRYSLER 300C----> MOTORI 5.7 BENZINE, ME CILINDRA INTELIGJENT(NGA 8, SHUHEN 4, DHE BEHET ME 4 CILINDRA)

OPCIONET JANE TE NDRYSHEM
GRILL, DISQE 20-22", 3 DVD, NGJYRA SIPAS DESHIRES

PER ME SHUME INFORMACION RETH, TRANSPORTIT, KOHES, CMIMIT, DOKUMENTACIONIT, GARANCISE KONTAKTONI NE E-mail: endriku1@yahoo.com

JU FALEMINDERIT PER KOHEN TUAJ!!

!!!!!!!!!!!KENAQSIA JUAJ ESHTE BISNESI JONE!!!!!!!!!!!


!!!!!!!!!MODELE TE REJA DO TE DALIN POTHUAJSE CDO MUAJ!!!!!!!!

Title.

Ford Mustang 2007 Kabriolet

Ky eshte modeli GT me motor 4.6 L benzine dhe eshte me kamjo automatike me 5 marsha. Maina eshte lekuere e zeze nga brenda dhe eshte me pak kilometra. Cdo gje eshte elektronike dhe makina vjen e paisur me klima dhe mbulesen e ka robe. Kjo eshte nje makine ender qe jo vetem Amerikanet e enderrojne por gjithe bota e ka zili.

 

Makina ka tre modele modeli me i lire eshte 15.000 euro dhe me i miri si ku ne foto eshte afersishte tek 20.000 euro. Ju lutemi na kontaktoni per me shume detaje.


Title.

2008 GMC Acadia

Kjo eshte nje nga makinat me fantastike qe GMC ka nxjere ne treg. Me motor 3.5 benzine eshte edhe e fuqishme edhe ekonomike. Brenda eshte lluks i gjalle dhe nuk i mungon asnje funksion. Brenda ka vend per 7 veta dhe eshte nje nga makinat me to forta dhe me praktike per cdo ambient mal, fushe, qytet ku te jete.

 

Cmimi fillon tek 28.000 euro.

Na kontaktoni per me shume detaje. 


2004 Jeep Grand Cherokee 4x4

Ne shitje Jeep Grand Cherokee. Nje nga makinat me te shitura ne Amerike dhe me te durushme ndaj cdo lloj tereni. Ky Jeep vjen ne 3 modele motorike, me motor 4.0 L 4.7L dhe motori sportive 5.7L. Makina eshte me te gjitha extrat dhe nuk i mungon asnje gje. Per shkak te tregut te gjere dhe shumices se ketill lloji Jeep ne jemi shume fleksibel per cmimin e kesaj lloje makine. Cmimi per ta sjelle deri ne Shqiperi varjon nga 9.000 euro deri ne 18.000 euro. Sipas buxhetit qe ju dispononi ne mund tju ndihmoj!    

Per me shume na kontaktoni.